Penzion Coloseum

ubytovanie Pruhonice
 

*** Penzion Coloseum / ubytovanie Pruhonice

Penzion Pruhonice Coloseum
Ubytovanie v Prahe Pruhonice
Popis:

Kompletne zrekonštruovaný Pension Coloseum sa nachádza uprostred malebného mestečka Pruhonice, v blízkosti krásneho Pruhonického zámockého parku a dendrologickej záhrady.

Svojou polohou aj vybavením tvorí skvelú voľbu pre návštevníkov prichádzajúcich za obchodom i turistikou. Rozsiahle priestory zaisťujú ideálnu možnosť v podobe konania firemných akcií, rodinných osláv či svadobných hostín.

Sme pripravení Vám poskytnúť ten najlepší servis a maximálny profesionálny prístup.

Izby a kapacita:
Pension Coloseum ponúka ubytovanie v 15 príjemne vybavených nefajčiarskych izbách a celkom disponuje 36 lôžkami. Každá izba je vybavená TV, fénom a vlastným sociálnym zariadením. Pre rodiny s deťmi odporúčame využiť možnosť ubytovania v dvoch izbách spojených uzamykateľnými dverami.

Stravovanie:
Súčasťou penziónu je reštaurácia U Bezouškov, ktorá je známa predovšetkým svojou výbornou českou kuchyňou a vlastným pivovarom, kde sa už niekoľko rokov vyrába vlastné nepasterizované pivo. Druhou možnosťou pre tých, ktorí preferujú skôr medzinárodnú kuchyňu sa stáva Pizzeria Coloseum preslávená svojimi vynikajúcimi talianskymi pokrmy a rozšírenou ponukou vín.

Okolie - Turistické a kultúrne atrakcie Pruhonický park, dendrologická záhrada, Aquapark Čestlice.

Služby:
Parkovanie je zabezpečené za objektom a je v cene ubytovania. Bez príplatku sa môžete ubytovať aj s Vašim domácim maznáčikom. Súčasťou budovy je reštaurácia U Bezouškov a pizza Coloseum. Objekt je nefajčiarsky, fajčí sa len v priestoroch reštaurácií. Konferenčná miestnosť s maximálnou kapacitou 25 osôb. Pripojenie k nternetu.
Penzion Pruhonice Coloseum - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Pruhonice Coloseum - hotel má reštauráciuPenzion Pruhonice Coloseum - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Pruhonice Coloseum - možnosť pripojenia na internetPenzion Pruhonice Coloseum - k dispozícii letná terasaPenzion Pruhonice Coloseum - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Pruhonice Coloseum - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Pruhonice Coloseum - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Pruhonice Coloseum - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: